1
Co podarować szefowi lub współpracownikowi w prezencie? Te opcje są zawsze dobrym pomysłem

Znalezienie prezentu idealnego to niemałe wyzwanie. Szczególnie trudne może się okazać kupienie podarunku dla kolegi bądź koleżanki z pracy czy naszego szefa. W końcu nie chcemy po świętach znosić nieprzyjemnych i niezręcznych spojrzeń od współpracowników, którym daliśmy naprawdę nietrafiony prezent. Warto więc postawić na prezentowe pewniaki, które sprawdzą się zawsze.

Idealny prezent dla szefa

Nie oszukujmy się, kiedy kupujemy prezent dla szefa, nie chodzi jedynie o sprawienie mu przyjemności, ale też w pewien sposób o zaimponowanie i sprawienie dobrego wrażenia. W zależności od tego, jaka relacja łączy nas z przełożonym, prezent dla szefa na święta Bożego Narodzenia może być bardziej żartobliwy i mniej formalny tudzież elegancki i szykowny, będący wyrazem naszego szacunku. Najlepiej w tym przypadku nie ryzykować i postawić na praktyczny prezent, który przyda mu się w codziennym życiu oraz w pracy. Kubek z napisem „najlepszy szef na świecie” to już nieco wyświechtany pomysł na prezent dla szefa, warto więc spróbować czegoś nieco oryginalniejszego. Istnieje duża szansa, że jako grupa pracowników wspólnie składacie się na jeden, większy prezent -w takiej sytuacji idealnie sprawdzi się gustowny, męski dodatek.

Oryginalny prezent dla szefa nie musi być czymś rozdmuchanym, czego kompletnie się nie spodziewa – raczej upominkiem, który wyróżni się na tle innych i będzie stanowił przypomnienie o przyjaźni i szacunku, jakim darzą go jego współpracownicy. Elegancki, ekskluzywny prezent dla szefa w postaci pięknego, jakościowego krawatu bądź muchy to strzał w dziesiątkę. Wasz szef będzie mógł zakładać go do pracy lub na inne specjalne okazje i zawsze gdy spojrzy w lustro, przypomni sobie o grupie wyjątkowych ludzi, którzy sprezentowali mu to szykowne akcesorium. Można też skusić się na nieco bardziej rozbudowany zestaw prezentowy z paskiem i krawatem lub z szelkami i muchą. Postarajcie się trafić w gust waszego szefa – być może ma swój ulubiony kolor bądź wzór, który nosi najchętniej. Jeśli wasz szef lubi nosić do pracy gustowną biżuterię, podarowanie mu spinek do mankietów z grawerem również będzie fantastycznym upominkiem. Każdy prezent dla szefa na święta, który będzie mógł założyć po urlopie, sprawdzi się w sam raz.

Co podarować współpracownikom?

Wybierając prezent dla współpracownika, warto skupić się na opcjach, które łączą w sobie oryginalność i uniwersalność. Podobnie jak w przypadku prezentu dla szefa jeśli nie mamy pewności, co konkretnie trafi w gusta kolegi czy koleżanki z pracy najlepiej postawić na praktyczny prezent użytkowy. Może on przyjąć formę ciepłych zimowych skarpet, pomocnego gadżetu kuchennego czy zestawu pysznych herbat. Tego typu prezenty to idealny wybór w sytuacji, gdy przychodzi czas na obdarowanie kogoś, kogo nie znamy najlepiej, a komu i tak chcemy podczas świąt sprawić przyjemność.

Jeśli współpracownik jest nam lepiej znany, warto postawić na upominek dopasowany do jego gustu. Voucher na wspólne wyjście do kina dla filmomaniaka, bilet na koncert ulubionego zespołu dla kolegi melomana bądź dzień w spa sprezentowany fance pielęgnacji sprawdzą się doskonale. A może nasz współpracownik ma ulubionego autora, którego książka właśnie trafia do sklepu? Wystarczy poświęcić kilka chwil na research, aby nasz prezent był jeszcze wyjątkowy i pokazywał, jak zależy nam na przyjacielu bądź przyjaciółce.

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.

Nowy komentarz

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.