1

Paski z klamrą automatyczną

Pasek męski z klamrą automatyczną będzie Idealnym rozwiązaniem do naszej codziennej stylizacji i na wszelkiego rodzaju spotkania biznesowe. Dobrze sprawdzi się także na spotkaniach rodzinnych. Najważniejszą cechą paska z automatyczną klamrą jest to, że nie musisz martwić się o dziurki ani o perfekcyjne dopasowanie do linii talii. Jeśli pasek jest zbyt długi, automatyczna klamra pozwala nam na odczepienie jej i sprawne pozbycie się nadmiaru paska.

Pasek męski z klamrą– jaki wybrać?

Paski skórzane z klamrą automatyczną różnią się w zależności od stylu, kolorystyki, a także detali. Jesteśmy przekonani, że w naszym sklepie każdy znajdzie coś dla siebie. Paski automatyczne należy zawsze dostosowywać do całej stylizacji. Jeśli decydujemy się na klasyczny i elegancki strój, dobrze, by pasek był w odcieniach czerni lub brązu. Bardziej odważne kolory czy nietypowe faktury uzupełnią casualowe, mniej formalne stylizacje. Wybierając pasek zwróć także uwagę, jak wygląda sama automatyczna klamra – czy jest prosta i nie rzuca się w oczy, czy też ma liczne zdobienia lub designerskie dodatki. Te nietypowe idealnie sprawdzą się na prezent, z kolei klasyczne uzupełnią każdy formalny strój. 

Pasek automatyczny męski – jak stylizować?

Pasek męski z klamrą nosimy przede wszystkim do spodni typu chinos lub do jeansów. Sprawdzi się jednak także w bardziej eleganckim wydaniu – w przypadku spodni garniturowych lub wełnianych. Pasek męski z klamrą automatyczną z powodzeniem połączymy ze swetrem, jak i z marynarką. Uznaje się, że pasek powinien być zapinany na środkową dziurkę, dlatego często długość mierzona jest właśnie od środkowej dziurki paska, aż do początku klamry. Gwarantuje nam to zapas na wypadek zmniejszenia lub zwiększenia obwodu.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.