1

Muchy Ślubne

Ślub to jeden z najważniejszych dni w życiu mężczyzny, a stylizacja na tę okazję powinna być wyjątkowa. Mucha do ślubu musi łączyć w sobie elegancję oraz odpowiadać gustowi i charakterowi pana młodego. Zgodnie z etykietą, muchę ślubną powinno się zakładać wyłącznie wtedy, gdy ceremonia odbywa się w późnych godzinach popołudniowych , bowiem jest ona zarezerwowana dla imprez o charakterze wieczorowym i formalnym. Panowie jednak coraz częściej sięgają po muszki – bez wglądu na porę. 

Mucha dla pana młodego – jaką wybrać?

Wybierając muszkę ślubną należy kierować się przede wszystkim charakterem imprezy. Jeśli decydujemy się na ślub w plenerze, w stylu boho, możemy śmiało postawić na muchę drewnianą. Taki dodatek będzie po czasie wspaniałą pamiątką. Jeśli jednak ślub ma charakter formalny, elegancki, a impreza jest w stylu glamour, dobrze, by pan młody pojawił się w typowej muszce ślubnej, która podkreśli szyk i wyjątkowość kreacji. 

Muszki ślubne – rodzaje 

Coraz więcej Panów decyduje się na … dwie muchy do ślubu. Pierwszą – elegancką, i klasyczną, która sprawdzi się podczas ceremonii w kościele lub urzędzie oraz na początku przyjęcia weselnego. Tu wybór najczęściej pada na muchy jedwabne, muchy do wiązania lub muchy wieczorowe - mieniące się, ozdobione specjalnym pierścieniem. Druga muszka to ta przeznaczona na wesele. W trakcie zabawy możemy pokazać się od nieco luźniejszej i mniej formalnej strony – wtedy wybór pada na muchy z tworzywa – drewna lub plastiku – które można dostać w rozmaitych wzorach, kolorach czy kształtach. 

Filtruj według

Cena
43 90
wzór
więcej... mniej
kolor główny
więcej... mniej
kolor dodatkowy
więcej... mniej
Inne
więcej... mniej
Zestawy
więcej... mniej

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.