1

W naszym sklepie umożliwiamy następujące sposoby płatności:

1. Akceptujemy płatności przelewem na konto:

Zapłaty dokonujesz przed rozpoczęciem realizacji zamówienia, na konto bankowe, podane w zakładce "KONTAKT" bądź wyżej. Zamówienie zostanie zrealizowane w ciągu 24h w dni robocze od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie, a następnie przekazane przewoźnikowi.

JAKO TYTUŁ PRZELEWU PROSIMY PODAWAĆ NUMER ZAMÓWIENIA

MBANK 19 1140 2004 0000 3102 7735 3818

Dobrze Dodane

ul. Ostatnia 9, 95-081 Dłutów

2. Akceptujemy płatności za pośrednictwem Przelewy24

  • Zapłaty dokonujesz przed rozpoczęciem realizacji zamówienia, za pomocą serwisu DOTPAY. Serwis ten umożliwia dokonanie płatności za pomocą karty kredytowej lub szybkiego przelewu z wybranych polskich banków. Zamówienie zostanie zrealizowane w sklepie w ciągu 24h w dni robocze od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie, a następnie przekazane przewoźnikowi.

3. Akceptujemy płatności za pobraniem

  • Zapłaty dokonujesz u kuriera, który dostarczy Ci przesyłkę pod wskazany przez Ciebie adres. Wymagane jest posiadanie odpowiedniej kwoty w gotówce — bez zapłaty kurier nie wyda zamówionej przesyłki. Szczegóły dostaw za pobraniem poznasz w zakładce "Koszty dostawy". Przy wyborze płatności za pobraniem, zamówienie jest realizowane w sklepie w ciągu 24h w dni robocze od momentu złożenia i potwierdzenia zamówienia, a następnie przekazane przewoźnikowi.

4. Akceptujemy płatności gotówką.

  • Zapłacić za towar możesz gotówką, odbierając towar osobiście w punkcie odbioru towaru. 

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.