1

Krawaty Świąteczne

Święta to niezwykły czas, który celebrujemy w wyjątkowy sposób. Zazwyczaj do wieczerzy Wigilijnej zakładamy eleganckie stroje, nierzadko wzbogacone fantazyjnym krawatem świątecznym. Dla tych, którzy lubią odważne printy sprawdzą się krawaty z Mikołajem, dla nieco bardziej powściągliwych - dodatki symbolicznie ozdobione płatkami śniegu, reniferami czy paczuszkami prezentowymi.

Świąteczne krawaty – kiedy je nosić?

Świąteczne krawaty możemy nosić już od połowy grudnia. To czas, gdy rozpoczynamy cykl bożonarodzeniowych spotkań z przyjaciółmi czy znajomymi z pracy. Zabawny akcent wpisze się w półformalny charakter wigilijnego spotkania w biurze czy kameralnego wieczoru w knajpie z bliskimi. Krawaty z motywem świątecznym z powodzeniem założymy także w Pierwszy Dzień Świąt Bożego Narodzenia – sprawdzą się do - bardziej casualowej niż wigilijna – stylizacji z koszulą i spodniami. Panowie noszą krawaty świąteczne nawet do 6 stycznia! Przedłużajmy dodatkami ten wyjątkowy, rodzinny i ciepły czas świąt!

Krawat z motywem świątecznym na prezent

Świąteczny krawat to także świetny pomysł na drobny prezent dla biskiego mężczyzny. Pieczołowicie zapakowany z pewnością sprawi obdarowanemu radość. W ofercie Dobrze dodane mamy także krawaty świąteczne dla dzieci, więc symboliczny, podwójny prezent dla tatusia i syna będzie strzałem w dziesiątkę. Krawat z motywem świątecznym może także stanowić zabawny dodatek do prezentu dla Panów, którzy na co dzień ubierają się raczej w stylu formalnym. Może magia świąt sprawi, że stonowany, jedwabny krawat zostanie zastąpiony tym w renifery?

Filtruj według

Cena
50 60
wzór
więcej... mniej
kolor główny
więcej... mniej
kolor dodatkowy
więcej... mniej
Krawaty
więcej... mniej

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.